April 28 2017 22:49:08
HomeContact
Zmiana adresu strony

Z DNIEM 1 CZERWCA STRONA INTERNETOWA SZKOŁY ZOSTAŁA PRZENIESIONA I ZNAJDUJE SIĘ POD NOWYM ADRESEM INTERNETOWYM:

 www.spwielkierychnowo.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

osmanski dnia June 27 2014
Drukuj
1 czerwca Nadanie imienia Szkole Podstawowej w W. Rychnowie
Oficjalna część uroczystości rozpocznie się polową mszą św. o godzinie 11:30
na placu tuż przy szkole. W kolejnych punktach uroczystości przewidziano
odsłonięcie pamiątkowej tablicy poświęconej nowemu patronowi
- Januszowi Korczakowi oraz nadanie placówce sztandaru.
Podniosłości wydarzeniu doda oddział reprezentacyjny
wojska oraz wojskowa orkiestra.

 

osmanski dnia May 31 2014
Drukuj
DOWÓZ I ODWÓZ UCZNIÓW DOJEŻDŻAJĄCYCH NA UROCZYSTOŚĆ NADANIA IMIENIA JANUSZA KORCZAKA

DOWÓZ I ODWÓZ UCZNIÓW DOJEŻDŻAJĄCYCH NA UROCZYSTOŚĆ NADANIA IMIENIA JANUSZA KORCZAKA SZKOLE PODSTAWOWEJ W WIELKIM RYCHNOWIE

W DNIU 01 CZERWCA 2014R. (NIEDZIELA)

10:20 – Kowalewo Pomorskie

10:25 – Sierakowo

10:30 – Srebrniki

10:35 – Mariany

10:45 – Srebrniki Lądy

10:50 – Mlewiec

10:55 – Mlewo

11:00 – Nowy Dwór – SP Wielkie Rychnowo

Odwóz uczniów o godzinie 15: 00 - odjazd spod Szkoły Podstawowej w Wielkim Rychnowie

osmanski dnia May 31 2014
Drukuj
Wycieczka klasy V do Malborka i Szymbarku

Obrazy: wycieczka_klasa_v.jpg

 15.05.2014 r. wybraliśmy się na wycieczkę  do Malborka i Szymbarka.

         Wyjechaliśmy  o godzinie 7.30, a dojechaliśmy około 9.00. W pierwszej kolejności poszliśmy do Malborka, gdzie zobaczyliśmy zamek. Budowla była bardzo duża, miała wieżę, fosę, most zwodzony i kraty w wejściu. Dowiedzieliśmy się, że Krzyżacy byli bardzo potężnym zakonem. Gdy wrodzy rycerze chcieli zaatakować zamek od razu zamykano most zwodzony i opuszczano kraty, rycerze nie mieli wtedy szans, gdyż po jednej stronie była głęboka na jedenaście metrów  fosa, a po drugiej stronie kraty. W zamku było bardzo dużo komnat i pomieszczeń, była również studnia i więzienie. Wielki mistrz zakonu krzyżackiego miał nawet swoją kaplicę. W zamku znajdowała się również sala obrad, czyli dzisiejszy sejm.  Dowiedzieliśmy się, że gdy rycerza wsadzono  do więzienia to mogła wykupić go tylko jego rodzina. Weszliśmy również do pomieszczenia z bursztynami. Były tam przeróżne bursztyny, również można było zobaczyć sztućce bursztynowe, różne budowle i zdobioną bursztynami biżuterię. Kiedy skończyliśmy zwiedzać zamek można było kupić sobie pamiątki. Gdy minął czas na zakupy wsiedliśmy do autokaru i pojechaliśmy do Szymbarka. W  Szymbarku byliśmy około 16.00. Mieliśmy na początku chwilę wolnego czasu, a po chwili przyszedł przewodnik. Przewodnik okazał się bardzo wesoły. Na początku pokazał nam Statuę Świętowida Kaszubskiego. Następnie przeszliśmy przez Dom Harcerza. Poszliśmy do pomieszczenia w którym jest najdłuższa deska świata i Stół Noblisty. Przewodnik zaśpiewał tam alfabet kaszubski, który znacznie różni się od naszego polskiego alfabetu. Następnie przewodnik pokazał nam Dom Sybiraka z Syberii. Zobaczyliśmy pociąg którym ludzie jechali na Syberię. Potem udaliśmy się do domu Kaszubów z Kanady. Następnie poszliśmy do Domu Do Góry Nogami wszystko tam było odwrócone, niektórzy nie wytrzymali i po chwili wychodzili. Z domu przenieśliśmy się do repliki bunkra „Ptasia wola”. Poczuliśmy się tam jak na prawdziwej wojnie. Pan przewodnik zgasił światło i nagle rozległ się dźwięk karabinów maszynowych, czołgów i samolotów ten nalot trwał tylko 2 minuty, a w rzeczywistości trwa on od 1-3 miesięcy. Z klimatu wojskowego przenieśliśmy się do kaplicy. Były tam odtwarzane słowa naszego polskiego papieża Jana Pawła II. W tym miejscu zakończyło się zwiedzanie. Tak jak w Malborku można było kupić sobie pamiątki. Do szkoły wróciliśmy około 20.00. Najbardziej podobał nam się bunkier „ Ptasia Wola”, ponieważ lubimy takie wojskowe klimaty.

wpisał: Bartek Stangreciak

szymczak dnia May 30 2014
Drukuj
Wycieczka klasy VI do Warszawy

Obrazy: wycieczka_klasa_vi.jpg

 

W dniach 28.04.-30.04.2014r. szósta klasa była na wycieczce w Warszawie. Pierwszego dnia zwiedzaliśmy Muzeum Powstania Warszawskiego. Tam też oglądaliśmy film w 3D pt. „Miasto Ruin”, ukazujący zniszczoną Warszawę po powstaniu. Potem udaliśmy się do Pałacu Prezydenckiego, gdzie a oraz oglądaliśmy słynny okrągły stół, przy którym zostało podpisane porozumienie z Solidarnością.  Po drodze do Ogrodu Saskiego zatrzymaliśmy się przy pomniku ksiecia Józefa Poniatowskiego oraz Józefa Piłsudskiego. Następnie weszliśmy na teren getta, gdzie znajdował się pomnik naszego przyszłego patrona Janusz Korczaka. Później wjechaliśmy na platformę widokową Pałacu Kultury i Nauki. Kolejne kroki skierowaliśmy do Łazienek, mijając po drodze Belweder. Tam oglądaliśmy Pomarańczarnię, Pomnik Fryderyka Chopina i z zewnątrz Pałac na wodzie. Drugi dzień rozpoczęliśmy sentymentalnie od zwiedzania Cmentarza Powązki i Żydowskiego. Na Cmentarzu Żydowskim zatrzymaliśmy się przy grobie ojca Janusz Korczaka i pomniku Starego Doktora. Z tamtąd udaliśmy się do Korczakarni, która znajduje się w dawnym Domu Sierot. Dzień zakończyliśmy wizytą na „Narodwym”. Dużym przeżyciem dla nas okazała się jazda warszawskim metrem. Trzeciego dnia, w dniu wyjazdu oglądaliśmy warszawskie ZOO, potem Sejm i Senat, gdzie mieliśmy spotkanie z wicemarszałkiem Sejmu Jerzym Wenderlichem. Potem zwiedzaliśmy ogród przy Pałacu Wilanowskim, Bibliotekę Uniwersytecką oraz Zamek Królewski. Na końcu zatrzymywaliśmy się przy dwóch pomnikach: Małego Powstańca i Powstania Warszawskiego. Przez Warszawę oprowadzała nas sympatyczna przewodnik  pani Marta. Wycieczkę uważamy za udaną i godną polecenia innym.  

 

wpisała: Maria Olejnik

 

szymczak dnia May 30 2014
Drukuj
VII GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY

Obrazy: gminny_konkurs_2014.jpg 

26 kwietnia 2014 roku w Szkole Podstawowej w Wielkiej Łące  po raz siódmy odbył  się Gminny Konkurs Matematyczny. W konkursie wzięło udział po trzech uczniów klas IV-VI ze szkół w Kowalewie Pomorskim, Pluskowęsach, Wielkiej Łąki i Wielkiego Rychnowa.  Zmagaliśmy  się  przez 60 minut z sześcioma zadaniami matematycznymi.  Po konkursie otrzymaliśmy słodki poczęstunek.  Komisja po sprawdzeniu prac podała wyniki.

 

 

 

Wywalczyliśmy następujące miejsca:

II miejsce - Jakub Dulnikowski z klasy IV,

III miejsce - Kamil Romanowski z klasy IV ,

II miejsce - Michał Zillmann z  klasy V,

I miejsce - Filip Kołaczyński z klasy VI,

II miejsce -  Kinga Derewecka z klasy VI.

Wszystkim serdecznie gratujemy.

Artykuł napisała: Kinga Derewecka

szymczak dnia May 18 2014
Drukuj
PIERWSZY SUKCES W WIELKIM STYLU

Pierwszy start na rowerach wyścigowych nasi zawodnicy zaliczą do udanych. W dniu 3 maja zawodnicy UKS „Sokół” Wielkie Rychnowo wystartowali w V Memoriale Janusza Żebrowskiego, który został rozegrany na trasie okrężnej liczącej 17,4 km w Świeciu. 

Nasi zawodnicy wystartowali w trzech kategoriach: żak, młodziczka i młodzik. Pierwszy wielki sukces w kategorii żak, zajmując drugie miejsce odniósł Mateusz Walenciak, jedenaście miejsc dalej znalazł się Rafał Marzec a dwudzieste trzecie miejsce zajął Bartosz Małkiewicz, dla tej dwójki był to pierwszy start na rowerach wyścigowych.

W kategorii młodziczka drugie miejsce zajęła Marta Brzozowska, która przegrała finisz z Julią Kowalską (KTK Kalisz).

W najliczniejszej kategorii tj. młodzik wystartowało 60 zawodników w tym trójka naszych. Najlepszy wynik uzyskał Daniel Śliwka, który zmagania zakończył na dziesiątym miejscu, siedemnastą pozycję zajął Adrian Marzec.

osmanski dnia May 06 2014
Czytaj więcej · 388 czytań ·Drukuj
JUŻ PO RAZ TRZECI ZAPŁONĘŁA W NAS ISKIERKA EKOLOGII

 

     Dnia 23.04.2014r. w Szkole Podstawowej w Wielkim Rychnowie odbył się III Gminny Konkurs Ekologiczny ISKIERKA EKOLOGII dla dzieci w wieku przedszkolnym. Do konkursu przystąpiło dziewięcioro uczestników z terenu Gminy Kowalewo Pomorskie.

 

Ze Szkoły Podstawowej w Pluskowęsach Michał Socki.

Z Publicznego Przedszkola w Kowalewie Pomorskim: Olga Górna oraz Franciszek Zamorski.

Ze Szkoły Podstawowej w Kowalewie Pomorskim: Mateusz Witkowski, Jan Jagielski, Kacper Waszewski.

Reprezentanci Szkoły Podstawowej w Wielkim Rychnowie to: Weronika Stopyra, Łukasz Kwaśniewski, Natalia Scheffler.

Konkurs składał się z sześciu konkurencji. W pierwszej z nich dzieci musiały wykazać się wiedzą z opowiadań ekologicznych, losowały żółte karteczki, na których były zamieszczone pytania. Druga konkurencja polegała na właściwym ułożeniu puzzli w jak najkrótszym czasie. Kolejna konkurencja wymagała prawidłowej odpowiedzi na zagadki o tematyce przyrodniczej. Następna konkurencja była związana z opowiadaniem Toksyczny ogródek, tam rodzina zajęcy wykonała stracha na wróble, dzieci zgodnie z opisem, tak jak było w opowiadaniu naklejały elementy na kartce, z których został wykonany strach na wróble. Przedostatnim zadaniem była ponownie runda pytań z opowiadań, które dzieci miały przeczytać z rodzicami bądź opiekunami. Ostatnia konkurencja polegała na zaznaczeniu pętlą, jakie rzeczy zostały wykonane z drewna.

Nad całym konkursem czuwało jury w składzie:

Pani Jadwiga Olejnik– nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej z SP Wielkie Rychnowo, przewodnicząca dzisiejszej komisji.

Pani Justyna Rak – nauczyciel wychowania przedszkolnego z SP Kowalewo Pomorskie.

Pani Marzanna Czerw – nauczyciel przyrody z SP Wielkie Rychnowo.

Po wszystkich konkurencjach dzieci otrzymały słodki poczęstunek oraz napoje.  Po przeliczeniu punktów okazało się, że trzeba zrobić dogrywkę o pierwsze miejsce, ponieważ aż czworo uczestników otrzymało taką samą ilość punktów. Po emocjonującej dogrywce wyłoniono zwycięzców:

I miejsce – Łukasz Kwaśniewski (SP Wielkie Rychnowo)

II miejsce – Mateusz Witkowski (SP Kowalewo Pomorskie)

III miejsce – Olga Górna (Publiczne Przedszkole Kowalewo Pomorskie)

Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe - gry edukacyjne, które zostały zasponsorowane głównie przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu oraz Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej w Wielkim Rychnowie.

Serdecznie gratuluję wszystkim, zwłaszcza Łukaszowi Kwaśniewskiemu, który zajął pierwsze miejsce i dzielnie walczył w dogrywce, odpowiadając na pytania bezbłędnie.

Do zobaczenia za rok!

 Koordynator konkursu

Joanna Majewska

Galeria zdjęć !

osmanski dnia April 26 2014
Drukuj
I GMINNY KONKURS WIEDZY O JANUSZU KORCZAKU DLA UCZNIÓW KLAS IV-V

Wpisując się w obchody nadania imienia naszej szkole, które już wkrótce, bo 1 czerwca br, został zorganizowany I Gminny Konkurs Wiedzy o przyszłym patronie szkoły, czyli Januszu Korczaku.

    Konkurs odbył się 9 kwietnia br. w auli szkoły, a przeprowadziły go nauczycielki wychowania przedszkolnego – p. Justyna Lech i p. Joanna Majewska. Swoją obecnością zaszczycili nas: p. Ewa Bąk – sekretarz gminy (przedstawiciel organu prowadzącego), p. Jerzy Koralewski (Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Zdrowia), p. Danuta Drożdża (dyrektor SP W Wielkiej Łące), p. Renata Kałuża (dyrektor SP w Pluskowęsach) oraz  i p. Małgorzata  Murzynowska-Lipińska (Przewodnicząca Rady Rodziców SP w Wielkim Rychnowie).

   Konkurs skierowany był do uczniów klas IV-V szkół podstawowych naszej gminy. Wszystkie szkoły wystawiły swoje trzyosobowe reprezentacje (konkurs miał charakter potyczek drużynowych). SP w Kowalewie Pomorskim reprezentowali: Natalia Zielińska (kapitan), Damian Wardziński i Jakub Osiński. SP w Pluskowęsach reprezentowali Patryk Biziorek (kapitan), Maja Onak i Paulina Łuszczyńska, SP w Wielkiej Łące reprezentowali: Kacper Lewandowski (kapitan), Julia Dębińska i Zuzanna Wiśniewska. Gospodarzy reprezentowała drużyna w składzie: Kamil Romanowski (kapitan), Zuzanna Kiżewska i Wiktoria Jankowska.  Drużyny musiały zmierzyć się z pięcioma zadaniami – uzupełnianie zdań z lukami, 2 rundy pytań losowanych, krzyżówka i rebusy. Uczestnikom konkursu najmniej problemów sprawiły zdania z lukami i rebusy, a najwięcej trudności przysporzyła krzyżówka.  Zmagania wyłoniły zwycięzców i obyło się bez dogrywki. I miejsce zajęła drużyna gospodarzy (opiekun uczniów p. Julia Szczepańska), II miejsce drużyna z Kowalewa Pomorskiego (opiekun p. Agnieszka Rudnicka), miejsce III przypadło drużynie z Wielkiej Łąki (opiekun  p. Anna Kuźniar), a na miejscu IV uplasowała się drużyna z Pluskowęs (opiekun p. Barbara Albeer). Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy (indywidualne i dla szkoły) oraz nagrody rzeczowe.

    Nad prawidłowym przebiegiem zmagań czuwało jury w składzie: p. Grażyna Bruchlej (przewodnicząca), p. Jadwiga Olejnik oraz p. Kamila Wojciechowska.

   Sponsorami konkursu i fundatorami nagród dla wszystkich uczestników konkursu był p. Andrzej Grabowski – Burmistrz Miasta Kowalewo Pomorskie oraz Rada Rodziców przy SP w Wielkim Rychnowie.

    Sponsorom oraz wszystkim gościom, uczestnikom, opiekunom dzieci i podziękowania składają organizatorki, Justyna Lech i Joanna Majewska.

    W przerwie konkursu można było obejrzeć wystawę prac małych artystów, którzy zostali wyróżnieni i nagrodzeni w I Gminnym Konkursie Plastycznym dla dzieci 5- i 6- letnich pt. „Król Maciuś I i jego przyjaciele”, zorganizowanym przez p. Joannę Majewską.

Wyniki konkursu:

I miejsce:     Tułodziecki Bartosz – SP Wielka Łąka,

                        Lewandowska Martyna – SP Wielkie Rychnowo

II miejsce:    Tarkowska Weronika – SP Kowalewo Pomorskie

                        Heinig Jan- SP Wielka Łąka

III miejsce:  Wessel Laura – SP Wielka Łąka

                        Terlińska Maja- Przedszkole Publiczne Kowalewo Pomorskie

Wyróżnienia:  Jędrzejczak Mikołaj – SP Wielka Łąka

                        Krzywdzińska Wiktoria – Przedszkole Publiczne Kowalewo Pomorskie

                        Żółtowska Martyna- SP Wielka Łąka

                        Szablewski Igor- SP Wielka Łąka

                        Lewandowski Daniel – SP Pluskowęsy

Sponsorem nagród w I Gminnym Konkursie Plastycznym dla dzieci 5- i 6- letnich pt. „Król Maciuś I i jego przyjaciele” była Rada Rodziców przy SP w Wielkim Rychnowie.

                                                                                                  Justyna Lech, Joanna Majewska

Zapraszamy do galerii zdjęć.

osmanski dnia April 19 2014
Drukuj
Ola Wiśniewska najlepszą farmerką w szkole!

W trzecim dniu rekolekcji chętni uczniowie klas I-VI zebrali się by rozegrać  już II w naszej szkole turniej SUPERFARMERA. Uczestnicy musieli zmierzyć się z dużą ilością lisów i wilków, dokonywać wyborów czy lepiej hodować króliki, owce, świnie, krowy czy lepiej mieć konia. Po emocjonujących eliminacjach do ścisłego finału zakwalifikowali się: Aleksandra Wiśniewska (kl. IV), Kinga Wiśniewska (kl. V), Bartosz Stangreciak (kl. V), Kamil Romanowski (kl. IV) i Szymon Małkiewicz (kl. VI).  W ostatniej emocjonującej rozgrywce szczęście było bardzo zmienne, jednak od początku prowadziła Ola i to ona zdobyła tytuł najlepszego Farmera w szkole, drugie miejsce zajął Kamil, trzecie Szymon, na czwartym miejscu uplasował się Bartek, a piąte miejsce zajęła Kinga. Uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody w postaci gier, które ufundowała firma GRANNA.

szymczak dnia April 11 2014
Drukuj
W czołówce najlepszych

Początek kwietnia przyniósł nam kolejny sukces. Następne mistrzostwa w kolarstwie przełajowym rozegrane zostały w Małym Rudniku. Organizatorem zmagań był ALKS „Stal” Grudziądz. Do zawodów zgłoszonych zostało ponad 140 zawodników, którzy walczyli w sześciu kategoriach wiekowych. Nasze „Sokoły” startowały w trzech kategoriach. Zawodnicy odpowiednio do kategorii wiekowej mieli do pokonania dwa, cztery i sześć okrążeń trudnej technicznie trasy przełajowej.

W kategorii żak najlepiej zaprezentował się Norbert Hass, który ukończył zmagania na szóstej pozycji, dwunastą pozycję zajął Bartosz Małkiewicz.  Należy tu wspomnieć, że obaj są uczniami Szkoły Podstawowej w Kowalewie Pom. Ósme miejsce zajęła debiutująca w sporcie kolarskim Anna Orzechowska (SP Wielkie Rychnowo).

Drugie zwycięstwo w tym sezonie w kategorii młodziczka odniosła nasza zawodniczka Marta Brzozowska, Dwójka naszym młodzików tj. Krystian Huzior i Jakub  Bojar nie mogą zaliczyć drugiego startu do udanych, po słabym starcie zajęli końcowe lokaty.

Pozostali nasi młodzicy: Daniel Śliwka, Adrian Marzec i Dominik Zawadzki nie startowali, ponieważ wyjechali do Sobótki gdzie będą się ścigać w Międzynarodowym wyścigu kolarskim „Ślężański Mnich”, który jest oficjalną inauguracją sezonu kolarskiego w Polsce.

Gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy powodzenia w dalszych wyścigach tym razem już wystartujemy na rowerach szosowych.

Galeria zdjęć !

osmanski dnia April 09 2014
Drukuj
II Gminne Zawody Sprawnościowe klas I-III Szkół Podstawowych

   W dniu 28.03.2014 roku w hali Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kowalewie Pomorskim odbyły się II Gminne Zawody Sprawnościowe klas I-III Szkół Podstawowych. Dzieci rywalizowały w 3 kategoriach wiekowych. W każdym zespole występowało 5 dziewczynek i 5 chłopców. Zawody miały formę wyścigów rzędów.

  Wyniki w poszczególnych kategoriach:

I klasy: 1 miejsce - Dzikie Koty, 2 miejsce - Błyskawice, 3 miejsce - Pioruny, 4 miejsce - Białe Orły, 5 miejsce - Małołaki, 6 miejsce - Piłkarze

II klasy: 1 miejsce - Wilki, 2 miejsce - Witaminki, 3 miejsce - Maratończycy, 4 miejsce - Średniołaki, 5 miejsce - Jarzębinki, 6 miejsce - Chmurki

III klasy: 1 miejsce - Turbo Klasa, 2 miejsce - Słoneczka, 3 miejsce - Waleczne Lwy, 4 miejsce - Tygrysy, 5 miejsce - Wielkołaki

Rywalizacja była zacięta, ale przebiegała w przyjaznej atmosferze. Zawodom towarzyszył żywiołowy doping. Najlepsze drużyny otrzymały atrakcyjne nagrody - medale i sprzęt sportowy, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy.

W konkursie na najlepsze logo wyróżnione zostały: SP Wielkie Rychnowo i SP Pluskowęsy.

Zapraszamy do galerii zdjęć !

osmanski dnia April 09 2014
Drukuj
Lista kandydatów przyjętych...

Lista kandydatów przyjętych w wyniku postępowania

rekrutacyjnego do odziału przedszkolnego i klasy pierwszej na rok szkolny 2014/2015

lista oddziału przedszkolnego - pdf

lista klasy pierwszej - pdf


osmanski dnia April 07 2014
Drukuj
Spotkanie i pogadanka ze strażakami z Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Golubiu - Dobrzyniu

     W poniedziałek 24 marca w naszej szkole wizytę złożyli strażacy z Powiatowej Straży Pożarnej w Golubiu - Dobrzyniu. W czasie spotkania z uczniami klas 0-III oraz klas IV-VI strażacy przypomnieli dzieciom podstawowe zasady zachowania bezpieczeństwa podczas pożaru. Przedstawili, jakie zagrożenia niesie za sobą zatrucie gazami popożarowymi.

     Zwrócili również szczególną uwagę na podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas tego typu zdarzeń, uczulili na prawidłową reakcję w pierwszych minutach po zdarzeniu, ponieważ to bardzo często od naszej reakcji zależy, a czasem i życie poszkodowanego.  Zademonstrowali osobisty sprzęt strażaka biorącego udział w akcji ratowniczej.

Zapraszamy do galeria zdjęć !

osmanski dnia April 06 2014
Drukuj
Spotkanie z rodzicami dzieci urodzonych w 2009 roku oraz urodzonych w II połowie 2008 roku

     21 marca br. w Szkole Podstawowej w Wielkim Rychnowie odbyło się spotkanie o charakterze informacyjnym dla rodziców dzieci urodzonych w 2009 roku oraz urodzonych w II połowie 2008 roku, które w roku szkolnym 2014/2015 będą podlegały obowiązkowi  rocznego przygotowania przedszkolnego.

     W ww. spotkaniu uczestniczyli: p. Elżbieta Arbart –dyrektor szkoły, Sekretarz Gminy Kowalewo Pomorskie p. Ewa Bąk, pedagog szkolny, nauczyciele- wychowawcy klas „0”-III oraz sekretarz szkoły.

     Celem spotkania było przedstawienie obowiązujących zasad przyjmowania dzieci do oddziału przedszkolnego w naszej szkole oraz zaprezentowanie oferty edukacyjnej placówki.

 

 

osmanski dnia April 06 2014
Drukuj
TOP
RSS